Wersje językowe
O firmie

Marioinex – firma rodzinna, która w 1986 roku postanowiła sprostać trudnemu zadaniu, jakim jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez kreatywną zabawę. Firma została założona ponad 30 lat temu przez Halinę i Mariana Suchanków, którzy stale pracują nad jej rozwojem. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu biorą udział kolejne pokolenia rodziny, a także współpracownicy, którzy dzielnie tworzą nowe koncepcje i starają się sprostać wymaganiom dziecięcej klienteli.

Najważniejszą wartością, jaką kieruje się firma, jest rozwój najmłodszych poprzez kreatywną zabawę. Produkowane zabawki, w szczególności klocki zwane Wafflami, nie tylko bawią dzieci w każdym wieku, ale także stymulują ich wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia. W ofercie marki Marioinex znajduje się cała gama kolorowych klocków o różnych wymiarach – od malutkich Micro Waffli, z których można tworzyć fantastyczne, pikselowe obrazy, przez Mini Waffle z całą serią City na czele, wielokrotnie wyróżnianą prestiżowymi nagrodami, aż po największe Maxi Waffle pozwalające tworzyć wielkoformatowe budowle.

Marioinex przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów. Micro Waffle, Mini Waffle oraz Midi Waffle produkowane są z wysokiej jakości tworzywa w dotyku przypominającego gumę. Dzięki temu klocki są miękkie, elastyczne, łatwo łączą się ze sobą i nie kaleczą dłoni podczas układania wytrzymałych budowli. Tworzywo jest niezwykle wytrzymałe i z łatwością radzi sobie z intensywnym użytkowaniem przez najmłodszych. Zabawki posiadają również wszelkie atesty i certyfikaty, które gwarantują nie tylko przyjemną, ale i bezpieczną zabawę.

Ekologia to kolejny ważny aspekt działalności marki. Firma dąży do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne poprzez stosowanie ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych. Marioinex stale monitoruje swoje działania i poszukuje nowych rozwiązań, które spełniają restrykcyjne wymogi ekologicznego świata. Klocki Marioinex są przyjazne dla środowiska, a ich produkcja minimalizuje negatywny wpływ na naszą planetę.

Marioinex to misja, która zrodziła się z miłości do dzieci i która pozwala na edukację poprzez zabawę. To więcej niż po prostu klocki – to narzędzia, które pomagają dzieciom odkrywać świat, rozwijać swoje umiejętności i przygotować się na przyszłość. Marka Marioinex to doskonały przykład, jak rodzinna pasja może przerodzić się w pomyślny biznes o szerokich horyzontach. Atrakcyjnie wizualne kreatywne klocki łączące w sobie dobrą zabawę, rozwój i edukację z ekologią i bezpieczeństwem. Warto pamiętać, że każdy klocek, każdy element, każda zabawka z logo Marioinex to nie tylko produkt, ale część większej wizji powstającej przez wiele lat ciężkiej pracy.

Sklep firmowy

Bieszczadzka 6/8
42-226 Częstochowa
biuro@marioinex.com.pl

W trosce o dzieci

W trosce o kolejne pokolenia nasza produkcja opiera się o pozyskiwanie energii odnawialnej. Nasze zabawki podlegają w 100% recyklingowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium